My

Nie jesteśmy zwykłym blogiem podróżniczym..

Może już o tym wiecie, ale nie jest to zwykły blog podróżniczy, gdyż i nas nie mogę nazwać podróżnikami. Nasze podróże w całkowitej większości wiążą się z pracą jaką wykonuje mój maż.

Dla przypomnienia mój mąż jest inżynierem i pracuje w ramach kontraktu dla różnych firm i branż. To właśnie te kontrakty/zlecenia rzucają Nas po świecie.

Blogów i profili podróżniczych w internecie nie brakuje. Ludzie podróżują po róznych zakątkach swiata. Sama szukam informacji i inspiracji głownie na nich. Ale Nasz blog jest inny tyczy sie podróży, ale nie jest podróżniczy. Ot tak dziwnie, ale to prawda. To 'praca’ decyduje gdzie wylądujemy i na jak długo a nie my!

Trudno nazwać nas podróżnikami, gdyż my w tych wszystkich miejscach na prawdę żyjemy. Prowadzimy normalne życie tyle, że w innym kraju/strefie czasowej, która się zmienia wraz z kontraktem. A Naszym głównym 'portem’ jest dom w Polsce. Podróżujemy razem lub mąż wyrusza sam zależnie od sytuacji i możliwości, ale naszym priorytetem i tym o co walczymy jest to by być razem!

Domem nazywamy różne miejsca na świecie. W każdym zostawiamy część siebie, do każdego się przywiązujemy..
Nasze doświadczenie 'turystyczne’ jest zupełnie inne. Inaczej patrzymy na te wszystkie miejsca, mamy więcej czasu na poznanie, choć nie zawsze na zwiedzanie.

Żyjemy w normalnych miasteczkach wśród lokalnej ludności co jest dla Nas największym darem w Naszym dziwnym życiu!

O tym czym się różni turystyka od wyjazdu do pracy poczytacie TU.

Celem tego bloga jest przybliżeniem Wam cudownych miejsc w których mieliśmy okazję mieszkać, to wiadomo. Ale przede wszystkim pokazanie życia w różnych miejscach na świecie oraz zachęcenie do takiego życia. Szczególnie zależy mi na zachęceniu kobiet, by podróżowały razem ze swoimi partnerami. Mam też olbrzymią nadzieję, że treści tu zawarte pomogą Wam w podróżowaniu- tym delegacyjnym związanym z pracą i turystycznym.

To nie jest zwykły blog podróżniczy, ale mam nadzieję, że znajdziecie tu treści dla Was ciekawe i zostaniecie z Nami na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.